عکس/ تبلیغ جالب اتوی نفتی در سال ۱۳۲۷

عکسی که در ادامه می بینید، مربوط به تبلیغ یک اتوی نفتی در ۷۰ سال قبل است؛ محصولی که مدعی است نه کثافات اتوهای ذغالی را دارد و نه گرانی اتوهای برقی را!

موزه عروسک و فرهنگ ایران

((موزه عروسک و فرهنگ ایران)) موزه‌ای خصوصی با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در تهران خیابان سعدی پایین تر از مترو دروازه دولت کوچه فیات در خانه ای با قدمت ۸۰ سال تأسیس شده‌است. این موزه مکانی است برای آشنایی بازدیدکنندگان با عروسک‌های مناطق مختلف ایران و شناخت بیشتر کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با آیین‌ها، مراسم، هنر، پوشاک، موسیقی، صنایع دستی و میراث طبیعی ایران.این موزه پایگاهی برای ترویج قصه‌ها، افسانه‌ها و روایت‌های مردم ایران است.

تصویری زیبا از طبیعت خلخال

جاده گردشگری اسالم به خلخال به دلیل برخورداری از شرایط خاص و اقلیم کوهستانی و ترکیب طبیعت جنگلی با دشت، به عنوان یکی از زیباترین جاده‌های جنگلی کشور به‌حساب می‌آید.

عکس/ ازدواج دو جلیقه زرد وسط معرکه

یک کاربر فضای مجازی طی توییتی تصویری از ازدواج دو معترض فرانسوی وسط معرکه پاریس را به اشتراک گذاشت.

کارون میزبان پرندگان ماهی خوار

هرساله پرندگان مهاجر در فصل سرما یکی از رودخانه ها یا آبگیرهای مناطق گرمسیر را برای گذران این فصل انتخاب می کنند. رودخانه کارون هم در این فصل سال میزبان انواع کاکائی، حواصیل و باکلان تا اواخر فروردین است.

افتتاح خط تولیدوتحویل دهی خودرو زرهی طوفان

خط تولید و تحویل دهی خودرو زرهی طوفان به نیروی زمینی سپاه توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، با حضور امیر سرتیپ امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی افتتاح شد.

رونمایی از کتاب «شاهین بر آفتاب»

مراسم رونمایی از کتاب «شاهین بر آفتاب» به قلم گلعلی بابایی، عصر یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ در نخلستان اوج برگزار شد. این کتاب با محوریت زندگی شهید غلامعلی پیچک یکی از فرماندهان لشگر ۲۷ محمدرسول‌الله (ص) و فرمانده عملیات غرب کشور است که توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر شده است.

مراسم تشییع پیکر مرحوم زرویی نصرآباد

مراسم تشییع پیکر مرحوم زرویی نصرآباد، صبح امروز دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری درحوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

برگزاری مسابقات بین المللی رزم سواره در شیراز

مسابقات بین المللی رزم سواره به میزبانی شیراز از روز پنجشنبه اول آذرماه ۱۳۹۷ آغاز و تا یکشنبه چهارم آذرماه ادامه دارد.

جشنواره جهانی سنگ نوردی در بیستون کرمانشاه

جشنواره جهانی سنگ نوردی بیستون با حضور 121 سنگ نورد مطرح ایرانی و خارجی در بیستون استان کرمانشاه برگزار شد.

جشنواره باغ گلهای داوودی

سومین جشنواره شکوفایی گلهای داوودی با تعدادی بالغ بر 600 رقم گلهای داوودی در رنگهای بی نظیر و متنوع در باغ گیاه شناسی ملی ایران برگزار می شود

پیاده‌روی زائران از مشهد تا کربلا

کاروان پیاده روی انصار الحسین (ع) که از مشهد مقدس حرکت کرده بودند روز پنج شنبه وارد اهواز شدند.

عملکرد منحصر به فرد اهالی روستا برای جذب توریست

روستای کونو استان یون نان چین اخیرا به خاطر نقاشی و رنگ‌آمیزی دیوارها و معابر تبدیل به یک مقصد گردشگری معروف شده است.

دیدنی های امروز+تصاویر

دیدنی های امروز