رئیس کانون کارآفرینان خراسان جنوبی:

واحدهای تولیدی تثبیت اشتغال های ایجاده شده را در اولویت قرار دهند

رئیس کانون کارآفرینان خراسان جنوبی گفت: اولویت اصلی تثبیت مشاغل ایجاد شده توسط واحدهای تولیدی است.
طی مراسمی،

کارآفرینان برتر خراسان جنوبی تجلیل شدند

دوازدهمین جشنواره تقدیر از کارآفرینان برتر خراسان جنوبی با معرفی چهار کارآفرین برتر و دو کارآفرین شایسته تقدیر به کار خود پایان داد.

قیمت دلار تک رقمی شد

اعمال محدودیت‌ها بر تراکنش‌های بانکی و نظارت بانک مرکزی، دلار را وارد کانال تک رقمی کرد.

مشارکت و هم افزایی از ویژگی های مهم رویدادهای کارآفرینی است

رییس امور پژوهش شرکت گاز استان قزوین مشارکت و هم افزایی را از ویژگی های مهم رویدادهای کارآفرینی (استارت آپ کند) دانست و گفت: برخی از ظرفیت های بالقوه مطرح شده در چنین رویدادی از ایده به طرح و همچنین به تولید در نهایت خواهد انجامید.

گشایش بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی یزد+تصاویر

هشتمین بازارچه کارآفرینی و توانمند سازی دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی یزد گشایش یافت.

شهد شیرین عسل با طعم اقتصاد مقاومتی/ کارآفرینی با سرمایه‌ی ۱۲۰ هزارتومانی

میلاد ترک شراهی، یکی از جوانان خندابی است که با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به پرورش زنبورعسل روی آورده است و اکنون از این راه کسب درآمد می‌کند.

معادن متروکه نمک گرمسار قطب گردشگری درمانی کشور می‌شوند

معاون مدیرکل دفتر حفاظت سازمان جنگل‌ها بابیان اینکه احیا و بازسازی معادن متروکه به شکل سابق خود در دستور کار است، کفت: معادن متروکه گرمسار قطب گردشگری نمک درمانی کشور می شوند.

235 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام پرداخت شد

سهم تسهیلات اشتغال روستایی شهرستان ایلام 290 میلیارد ریال است و از مجموع 286 طرح ارسالی به بانک های عامل 235 میلیارد ریال اعتبار به متقاضیان پرداخت شده است.
معاون صندوق کار آفرینی امید:

ترشی هفت بیجار باید به تمام ایران معرفی شود

معاون صندوق کارآفرینی امید گفت: ترشی هفت بیجار باید به کل ایران صادر و معرفی شود و این کار با یک ماشین حمل مواد غذایی امکان پذیر است.
استاندار گیلان در دیدار با اعضاء هیأت مدیره کانون کارآفرینان استان؛

از ایده‌های کارآفرینی در مسیر ایجاد ظرفیت‌های شغلی حمایت می‌کنیم

استاندار گیلان با تأکید بر لزوم اشراف کارآفرینان به مسائل اقتصادی قبل از ورود به این عرصه گفت: از ایده‌های کارآفرینی در مسیر ایجاد ظرفیت‌های شغلی حمایت می‌کنیم.

اصفهانی‌ها رکورد دار ارایه طرح‌های کارآفرینی به جشنواره شیخ بهایی

رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه ششم و هفتم دیماه برای اصفهان روزهای بزرگی است زیرا کارآفرینان بزرگ به اصفهان می آیند، گفت: اصفهان در دی‌ماه میزبان نخبه‌ترین افراد کشور است، از این رو توصیه می‌شود مدیران استان از این جشنواره نهایت استفاده را ببرند.

اعطای یکهزار تسهیلات اشتغالزایی در چهارمحال و بختیاری

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران چهارمحال و بختیاری گفت: با انعقاد تفاهم نامه ای با بنیاد برکت تا پایان بهمن ماه امسال هزار فقره تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی در استان پرداخت می شود.

رسته‌‌های کارآفرینی گردشگری و فرش دستباف قم تقویت می‌شود

در جلسه کارگروه اشتغال استان قم نسبت به توجه و تقویت بیشتر رسته‌های مهم کارآفرینی و اقتصادی استان مانند گردشگری و صنعت فرش دستباف تأکید شد.

تبعات سنگین ماده ۱۱ طرح حمایت از تولید برای تولیدکنندگان

فریدون جعفری عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تبریز: «مجلس باید نظر بنگاه‌های اقتصادی را در ماده ۱۱ طرح حمایت از تولید داخل لحاظ کند. در غیر این صورت این ماده باید حذف شود تا حداقل دست تامین اجتماعی از این بیش‌تر باز نشود».

دلار ۹ هزاری شد/ صف فروش طولانی مقابل صرافی های دولتی تشکیل شد

دلار در بازار آزاد وارد کانال ۹ هزار تومان شده است؛ ریزش شدید قیمتی در روزهای اخیر موجب تشکیل صف های طولانی مقابل صرافی های بانکی شده است.