printlogo


کد خبر: 65624تاریخ: 1396/04/04 14:25
کسب 3 مدال طلا،‌2 نقره و4 برنز حاصل تلاش نمایندگان ایران
کسب 3 مدال طلا،‌2 نقره و4 برنز حاصل تلاش نمایندگان ایران
نمایندگان اعزامی ایران به رقابت های دو ومیدانی جام کازانف قزاقستان 3 مدال طلا،‌2 نقره و 4 برنز کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، به نقل از فدراسیون دو و میدانی، در جریان رقابت های دو و میدانی کازانف قزاقستان که تیم نفت به نمایندگی از ایران درآن شرکت دارد، «‌میلاد سیار» نخستین مدال طلای ایران در این رقابت ها را بدست آورد. سیار در رقابت های ماده 110 متر با مانع جام کازانف قزاقستان با ثبت رکورد 14:03 ثانیه عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

«کیوان قنبرزاده» رکوردار ماده پرش ارتفاع ایران نیز با عبور از مانع 2/18 متری ضمن کسب عنوان قهرمانی مدال طلای این ماده را کسب کرد. همچنین «مسلم نیادوست» و «حسین کیهانی» در فینال دوی 1500 متر رقابت های دوومیدانی جام کازانوف با ثبت زمان 3:51:33 و 3:52:06 مدال طلا و نقره این ماده را از آن خود کردند.

رضا قاسمی با ثبت زمان ١٠:٥٨ ثانیه به مدال نقره دوی ١٠٠ متر دست یافت. این درحالی است که علی خدیور نیز با ثبت رکورد ١٠:٥٩ به مدال برنز دوی ١٠٠ متر رسید. درادامه کسب مدال های مختلف درجام کازانف قزاقستان «علی ثمری» پرتاب گر ایران با ثبت رکورد ١٩/٢٣ متر به مدال برنز در ماده پرتاب وزنه بسنده کرد.

«رضا ملک پور»نیز درادامه برگزاری این رقابت ها و در دوی ٤٠٠ متر بامانع با ثبت زمان ٥٢:٢٦ ثانیه به کسب مدال برنز و عنوان سومی بسنده کرد. «وحید صدیق« آخرین دونده ایران در مسابقات روز نخست بود ، صدیق درماده پرش سه گام با ثبت رکورد 15/93 متر به مدال برنزه این ماده بسنده کرد. تیم دو و میدانی باشگاه نفت به نمایندگی از دو و میدانی کاران ایران در این رقابت ها که از امروز(شنبه) درکازنف قزاقستان آغاز شده و تا دو روز دیگر ادامه خواهد داشت، شرکت کرده است.


لینک مطلب: http://www.siona.ir/News/65624.html