4   
شناسه خبر: 80040   
تاریخ انتشار: 1401/05/18 08:28
امینی: هم در قونیه و هم در بلگراد در ۱۰ وزن شانس مدال داریم
امینی: هم در قونیه و هم در بلگراد در ۱۰ وزن شانس مدال داریم
هم در مسابقات کشورهای اسلامی و هم رقابت‌های جهانی در ۱۰ وزن شانس کسب مدال داریم.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق 

احسان امینی، مربی تیم ملی کشتی آزاد درخصوص تیمی که طی روزهای آینده در مسابقات کشورهای اسلامی کشتی خواهد گرفت، اظهار داشت: تیم دوم‌مان را به مسابقات کشورهای اسلامی برده‌ایم اما یک نکته خیلی مهم که در مورد این تیم وجود دارد اینکه تیم اول و دوم ما اکنون فاصله زیادی با هم ندارند. اگر همین تیم کشورهای اسلامی را به مسابقات جهانی بلگراد ببریم، خیلی از این بچه‌ها مدال می‌گیرند چون اختلاف نفر اول و دوم ما خیلی کم شده است.

وی ادامه داد: چند سالی بود که تیم اول با تیم دوم ما خیلی فاصله داشت ولی الان تیم دوم خیلی خوب است و به همه امیدواریم. همه این بچه‌ها با کشتی‌های خوبی که می‌گیرند نشان خواهند داد که توان ارائه نمایشی خوب و مقتدر را در مسابقات جهانی را هم داشته‌اند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در پیش‌بینی مدال تیم اعزامی به قونیه، تصریح کرد: نه تنها در قونیه، بلکه در مورد تیم اعزامی به مسابقات جهانی هم این را می‌گوییم که بچه‌های ما در هر 10 وزن شانس مدال دارند. امیدوارم با بیشترین طلا، اینجا در قونیه اول شویم چون این رقابت‌ها برای کمیته ملی المپیک مسابقه مهمی است. سطح مسابقات هم پایین نیست، کشتی‌گیران ترکیه، آذربایجان، قزاقستان و ... حریفان اصلی ما در قونیه هستند و امیدوار به درخشش بچه‌ها هستیم.

این مربی کرمانشاهی تیم ملی با اشاره به اینکه کشتی هیچ کم و کسری ندارد، خاطرنشان کرد: چند روز پیش علیرضا دبیر جلسه‌ای با اعضای کادرفنی تیم‌های ملی داشت و خواست هر کم و کاستی که وجود دارد بگوییم که رفعش کند. همه ما خیلی فکر کردیم، واقعا موردی نبود که بخواهیم به رئیس فدراسیون بگوییم. همه چیز را فراهم کرده، شرایط اردو، خوابگاه، تغذیه، مربی، امکانات رفاهی و تفریحی، همه چیز خوب است و بهانه‌ای نیست. همه کشتی‌گیران ما هم شانس کسب مدال در صربستان هستند، همه می‌خواهند به کادرفنی خودشان را ثابت کنند و دنبال روزنه و مسابقه هستند. باتوجه به فاصله نزدیک بین مدعیان، اگر در مسابقه‌ای نتیجه نگیرند، ممکن است از کورس عقب بیافتند. همه در هر دو تیم اعزامی به قونیه و بلگراد با انگیزه و باروحیه تمرین می‌کنند، از علیرضا کریمی و مجتبی گلیج مدال‌دار تا رضا مومنی جوان؛ همه با انگیزه رو به جلو حرکت می‌کنند.

captcha