16   
شناسه خبر: 75748   
تاریخ انتشار: 1397/07/05 13:33
از موزیکی که نشان‌دهنده شخصیت نوید محمدزاده است تا آلبوم جدید داماهی
از موزیکی که نشان‌دهنده شخصیت نوید محمدزاده است تا آلبوم جدید داماهی
رضا کولغانی از موزیکی گفت که قرار است نشان‌ دهنده شخصیتی باشد که نوید محمدزاده بازی می‌کند و همچنین از آلبوم جدید داماهی که بعد از محرم و صفر 97 می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری ایرانیان موفق، رضا کولغانی (خواننده گروه داماهی) که این روزها فیلم «مغزهای کوچک زنگ‌زده» به کارگردانی هومن سیدی با صدای او روی پرده سینماست، در مورد تجربه حضور در این اثر به عنوان خواننده گفت: طبق پیشنهادی که هومن (سیدی) داد، ما سه، چهار ماه مشغول بستن این کار بودیم و احسان گودرزی (ترانه‌سرای این قطعه) زحمت زیادی کشید تا ترانه دربیاید و قرار بود چیزی بنویسد که به شخصیت شاهین (با بازی نوید محمدزاده) نزدیک باشد و کلا موزیک تیتراژ استیتمنتی (بیانیه‌ای) از شاهین و پیشگفتاری از شاهین باشد که همین اتفاق هم افتاد و هومن هم با شناخت خوبی که نسبت به موزیک دارد نظراتش را گفت و نقاط مثبت و منفی کار را نشان‌مان داد و کار طوری پیش رفت که من و احسان موزیک و شعر را تحویل بامداد (افشار، تنظیم‌کننده این قطعه) دادیم و بامداد هم با تنظیمی درست و حسابی کار را تحویل داد. من تا به حال فضای الکترونیک را تجربه نکرده بودم و تجربه کردنش برای اولین بار برایم جذاب بود و بازخورد کار هم در نظر مخاطب عالی بوده و من هم راضی‌ام.

کولغانی در مورد آنچه در ماه‌های پیش رو از او خواهیم شنید هم گفت: آلبوم جدید گروه داماهی بعد از محرم و صفر ریلیز می‌شود. هنوز مجوزش را نگرفته‌ایم ولی قطعات ضبط شده و آماده است و فقط میکس و مستر و مجوزهایش مانده و گمان می‌کنم نهایتا تا دو ماه دیگر تمام شود.

«مغزهای کوچک زنگ‌زده» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی محصول سال 1396 است که این روزها روی پرده سینماست. نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی در نقش دو برادر، شخصیت‌های اصلی این فیلم را بر عهده دارند.

captcha